Rozhovor o lidských právech a veřejnoprávních médiích

Českou televizi musíme vypnout!

Dlouho jsem veřejnoprávní média a své bývalé kolegy bránila, protože vím, jak je novinařila těžká řehole. Bohužel, zpronevěřili se svému poslání a jde jim jen o teplá místečka a peníze. Jenže jsou to právě média, která mají největší podíl na tom, že když části občanů nadává Otakar Foltýn do ruských dezolátů a sviní, dostane velký mediální prostor, aby to mohl ještě pořádně „opepřit“ a když vládní politici vystoupí proti opozici, dopadnou stejně. Jsou mediálně šikanováni a opoziční poslanci mají velký prostor v médiích na své jedovaté útoky. Jsou to veřejnoprávní a mainstreamová média, která šíří strach, obavy a rozeštvávají společnost.

Píšete mi, že toho už máte plné zuby, a navíc ještě tu šílenou propagandu musíme všichni platit. Máte pravdu, proto už je potřeba donutit vládnoucí partu, aby konečně začala něco dělat.

Přátelé, není to o poplatcích, je to o práci veřejnoprávních „pravdobijců“, kteří si ČT zprivatizovali a vysílají to, za co je „JINÍ PLATÍ“!

Mají plnou pusu keců, že ČT je naše. Pokud je občanů, pak proč vyhlásili stávkovou pohotovost a brání televizi před politiky? Jim ještě asi nedošlo, že to my, občané, jsme si ty politiky zvolili!

Na dotazy o ČT, lidských právech a současném dění v politice jsem odpovídala v rozhovoru s panem Mariánem Baranem na TV Česko. Pokud budete mít čas a náladu poslechnou si náš rozhovor odkaz je zde:

Vždy mě potěší Vaše komentáře, názory a to, když se nad mými slovy třeba jen zamyslíte. Nemusíte s nimi souhlasit, ale když je budete respektovat, bude to správný krok k uzdravení naší nemocné společnosti. Děkuji za sdílení.

17 komentářů

  1. Zrušit ČT a ČRo, to se už dlouho nedá sledovat a ani poslouchat.

  2. Dobrý podvečer paní Aleno, zdravím a děkuji za Vaši neutuchající práci. Věřím, že se lidé probudí a začnou používat svůj vlastní mozek.

  3. Alenko děkujeme, mluvíš za nás, troufám si tipnout cca 80 % diváků, občanů.. sledují, jak jsou tva vyjádření ostřejší a údernější. Cítím, že jsi nabroušena a proto pokračuj a řež hluboko…. díky.

  4. Chytrý člověk by měl rozpoznat pravdu. Alenko děkuji za Vaše zprávy. Jste úžasná. Hodně úspěchů a štěstí.

  5. Děkuji za upřímný rozhovor. Přesně to bylo potřeba slyšet od člověka, který prostředí médií důvěrně zná. Veliký dík.

  6. Paní Aleno, máte naprostou pravdu . Na Tv není možné se dívat už od roku 2020, kdy začala pracovat pro covidové šílence. Pravdivé jsou jen předpovědi počasí a aktuální datum. Nechápu, že velká část národa není schopna sama posoudit míru prolhanosti a snahy vymývat mozky . Stydím se za tyto lidi, kteří oddaně opakují jediný povolený názor a ještě za něj bojují na náměstích. O to víc je nutné naprosto změnit osazenstvo medií a nechat pracovat lidi, jako jste Vy. Díky. Krásný den.

  7. Rozhovor jsem poslouchala a děkuji za vaši neunavnou práci.

  8. Alenko,krásně napsané a souhlasim,že by měli být novináři hlídací psi a psát o problémech všech politiků,kteří nehrajou fér.A né jim ještě sloužit!!Je to prostě hnus!!

  9. Velmi dobře napsaný koment a mnoho z nás s ním souhlasí.někři moderátoři se asi zbláznili a přestali být nestrannými a z toho je nám opravdu špatně od žaludku Byla to Vítovská a teď Řezníček, Řezníčková, asi si doma dělají program jak zesměšnit nebo urazit či zamezit rozvinutou větu …..jsem proti placení poplatků a doufám že to tak bude.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *